wtorek, 25 kwietnia 2017

Konkurs z "Imperium burz"!Hallo, hallo :D Czy jest tu ktoś, komu marzy się ta oto książeczka we własnej biblioteczce??


Dzięki dobroci serca Uroboros, mam dla Was egzemplarz Imperium burz - Sarah J. Maas. (Cieszycie się prawda?) 

Ja już miałam przyjemność się z nią zapoznać. Moją opinię możecie przeczytać tutaj.  

Zadanie konkursowe jest proste. Wystarczy wykazać się kreatywnością i oryginalnymi pomysłami. A oto zasady konkursu:

1. Zadanie: Wymyśl dwie postaci: jedną dobrą, drugą złą. (Bohaterowie wielowymiarowi również wchodzą w grę.) Napisz jaką rolę odegrały w historii serii "Szklany tron". 
(Odpowiedź udziel pod tym postem w komentarzu.) 

2. Polub mój profil na fb <klik> oraz profil UROBOROS (sponsor nagrody) <klik>.
(Mój profil możecie polubić panelu z prawej strony.)

3. Udostępnij post konkursowy na swoim profilu fb lub blogu (jeśli takowy posiadasz).

4. Zgłoś się w komentarzu pod postem:
Lubię jako: 
mail:
(oraz odpowiedź)

Będzie mi bardzo miło jeśli dodatkowo zaprosisz do zabawy znajomych, ale nie jest to wymagane. 

Konkurs trwa od 25 kwietnia do 10 maja br. Wyniki pojawią się w przeciągu kilku dni na fb (wszystko zależy od ilości zgłoszeń i Waszej inwencji twórczej)

Zwycięzca otrzyma to cudeńko oraz 3 zakładki z cytatami z "EoS". Jeśli jakieś odpowiedzi szczególnie mi się spodobają, również wynagrodzę je zakładkami :D

Konkurs odbywa się na terenie Polski, więc nie wchodzi w grę wysyłka za granicę. Decyzja jest ostateczna i niepodważalna.


PS jeśli do konkursu nie zgłosi się co najmniej 5 osób, zorganizuję go w innej formie...  

7 komentarzy :

 1. Lubię jako: Sylwia Kobylińska
  mail: sylwucha_k@o2.pl

  Dobrym bohaterem byłby Ezra, zaś złą bohaterką Inari. Byliby oni rodzeństwem, bliźniętami. Oboje ukrywaliby swoje dziedzictwo Fae. Różnicą między nimi byłoby to, że on chciał utrzymać pokój, ład i porządek, zaś ona wywołać wojnę magicznych istot z ludźmi i przejąć władzę.

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja nie wezmę udziału, bo książka nie pasuje do mojego gustu, ale każdemu życzę powodzenia.
  pozdrawiam!
  http://polecam-goodbook.blogspot.com/2017/04/propozycja-nie-do-odrzucenia-ojciec.html

  OdpowiedzUsuń
 3. Lubię jako: Kasia Ces
  mail: rentilka90@gmail.com

  Moi bohaterowie:
  1. Zły ktoś
  Chłopak o imieniu Prist, wiek około 15 lat. Sierota.
  Poznaje Celaene w przeszłości, przed wszystkimi wydarzeniami w Szklanym tronie (zanim trafiła do Kopalni Soli w Endovier). Razem z nią szkoli się u mistrza Arobynna. Współzawodniczą ze sobą, walczą o jego uznanie. Nie lubią się, jednak każdy kto na nich patrzy widzi, że są do siebie bardzo podobni - oboje bez rodzin, samotni, wychowywani przez Arobynna, walczą w bardzo podobny sposób. Prist widząc, że trudno jest wygrać z Celaeną zaczyna ją dręczyć poza treningami, chce się jej pozbyć tak, by nikt nie mógł tego z nim połączyć. Wyjeżdża z Rifthold rok później, wysłany przez Arobynna do Meah, bo tam dokończył szkolenie. Nie wiadomo czy jego zamiary zranienia Celaene dochodzą do uszu Arobynna i czy to dlatego odesłał chłopaka.

  2. Dobry ktoś
  Mężczyzna o imieniu Girrel, wiek około 500 lat. Fae.
  Stary przyjaciel Rowana. Razem walczyli w odległych bitwach. Nie widzieli się od 150 lat, po tym jak Girrel odszedł, by znaleźć spokój i odpocząć od walk, zmęczony zabijaniem.
  Do ponownego spotkania między przyjaciółmi dochodzi w ostatnim, 7. tomie Szklanego tronu. Girrel słysząc o szykującej się wojnie wraca, by po raz kolejny stanąć u boku przyjaciela w ostatniej bitwie. Jego moc i siła przeważają w bitwie, ma również duży udział w zabiciu Maeve.
  Jest obecny przy koronacji Aelin.
  Wszystko kończy się dobrze, a nasi ulubieni bohaterowie będą żyli długo i szczęśliwie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie mam fb, więc nie polubię, ale w konkursie wziąłbym udział.

  adam.kol1991@gmail.com

  Dobra postać to może być ktoś z przeszłości Aelin, podobno cała jej rodzina (spojler alert) nie żyje, ale może jakimś cudem jej matka przeżyła i pojawi się w kolejnym tomie i pomoże wygrać wojnę.


  Zła postać - tak samo, ktoś z przeszłości Aelin, ktoś kto powinien nie żyć, ale jakimś cudem został wskrzeszony czarną magią, np. (spojler alert) Baba Żółtonoga, która została przez nią zabita. Zostaje wskrzeszona przez inne złe wiedźmy i powraca, by zemścić się na głównej bohaterce. Zabija jednego z bliskich towarzyszy Aelin (jednego z głównych bohaterów, ale nie będę się narażać typując kogoś), ale nie udaje jej się zgładzić Celeny, bo Rowan przebija jej serce, a ciało pali.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć, jak wygląda sprawa z tym konkursem? Będzie organizowany jeszcze raz, czy może jednak książka wyląduje u kogoś z powyższych odpowiedzi? :P
  Pozdrawiam,
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Szczerze powiem, że mam dylemat. Na pewno wyróżnię odpowiedzi, które się pojawiły, ale wciąż się zastanawiam co zrobić z główną nagrodą...

   Usuń
  2. Powiem szczerze, że trochę dziwię się brakowi większego zainteresowania w konkursie (mając świadomość ile osób zgłaszało się do tej książki na innych stronach/blogach itp.). Ale tu po prostu widzę, że ok jest dla niektórych zgłosić się w konkursie, gdzie nic nie trzeba robić - wtedy jest takich zgłoszeń dużo, a jak trzeba chwilkę pomyśleć i się wysilić to nagle kilka odpowiedzi. Trochę się zawiodłam na ludziach. No, ale nic się z tym nie zrobi :)

   Usuń

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.